לייעוץ עם מומחה

השאירו פרטים

  תאורת רחוב סולארית

  מואר, ולא רק ביום

  השימוש באנרגיה הסולארית בישראל הולך וגדל, ונראה שהוא העתיד של האנרגיה בהרבה מאוד רבדים. אנשים אשר יכולים לייצר אנרגיה בעצמם יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף ובנוסף, לעזור ולשמור על איכות הסביבה, כך שהרווח הוא כפול. לרוב, אלו הם עסקים חקלאיים אשר נעזרים באנרגיה הסולארית, אך יש עלייה בשימוש גם במקומות אחרים.

  כיום, ניתן להתקין תאורה סולארית לרחוב בעלויות קטנות מאוד ולהשיג תאורה שהיא איכותית, עמידה וחסכונית מאוד. המנורות מותקנות עם פאנלים סולריים אשר אוגרים את קרני השמש וממירים אותם לחשמל אשר מוזרם למנורות עצמן. אגב, אנשים רבים שואלים מה קורה בימי החורף ובערב, כאשר אין שמש, והתשובה היא די פשוטה – המנורות לא מחוברות אך ורק לפאנלים הסולאריים, אלא גם לקווי החשמל כגיבוי.

  ליצירת קשר לחצו כאן >

  השקעה שחוזרת

  התקנה של מנורות המופעלות על ידי אנרגיה סולארית יכולה להתאים גם ללקוחות פרטיים וגם לרשויות מקומיות שרוצות לשדרג ולייעל את תאורת הרחוב שלהן. כאשר מבררים בנושא תאורת רחוב סולארית מחיר ויתרונות, רואים שאפשר להשקיע תחילה סכום ראשוני, אך להחזיר אותו במהרה.

  זקוקים לפתרונות לד ופתרונות תאורה נוספים כיאותיים? סתיו לד בע"מ, המרכז הישראלי ללדים, היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בייבוא, בשיווק, בהסבה ובמכירה של גופי תאורת לד מתקדמים. לסקירת כלל האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-7294-367

   

  לייעוץ עם מומחה

  השאירו פרטים

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים