לייעוץ עם מומחה

השאירו פרטים

  תאורת לד לגינה

  בית פרטי הכולל בתוכו גינה נמצא בנקודת התחלה מסוימת ונהנה משורה ארוכה של יתרונות בדרך לשיפור החיים. אלא שכל גינה חייבת, מעצם המהות שלה, להיות המרשימה והאסתטית ביותר שיש. דרך יעילה להתקרב להגשמת היעד הוא באמצעות בחירת פתרונות תאורה נכונים עבור הגינה. וכאן בדיוק תאורת לד לגינה חייבת להיכנס לתוך משוואת העיצוב.

  מעלה מרכזית אחרת היא אורך החיים, כאשר הנתונים מראים כי תאורת לד לגינה יכולה לשמש את בני הבית לכ-35,000-50,000 שעות עבודה, מספר חסר תקדים. הנצילות הגבוהה של תאורת גינה לדים באה לידי ביטוי גם בחיסכון כספי מרשים, ולו מכיוון שאין כאן צורך להחליף נורות מזה מספר שבועות או חודשים.

  תאורת לד לגינה רוכשים בסתיו לד המרכז הישראלי ללדים

  סתיו – המרכז הישראלי ללדים נחשב לאחד המובילים בישראל בתחום הרחב של תאורת לדים, והוא מספק מענה מלא גם למעוניינים לתכנן, לרכוש ולהרכיב תאורת לד לגינה. המרכז מספק שורה ארוכה של פתרונות בתחום של תאורת לדים לגינה, כאשר כל מוצר מגיע עם אחריות מלאה ובמחיר שווה לכל נפש. זאת ועוד, החברה מסייעת ללקוחותיה לתכנן את הפתרון המתאים ביותר עבורם ומלווה אותם לכל אורך הדרך.

  כל הסיבות לתאורת לד

  תאורת לד לגינה מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות.

  זה מתחיל עם ספקטרום האור, הנחשב בעיני רבים למעלה המרכזית מבחינה אסתטית:

  נורות לד לגינה מבוססות על ספקטרום צר, המביא לכך שלא נדרשים מסננים כדי לקבל גוון אחיד ומרשים.

  לכך ניתן להוסיף את העמידות המרשימה של הנורות, הנחשבת לגבוהה במיוחד בכל תרחיש – אפילו פגיעה פיזית או מכה ישירה בנורות לד לגינה.

  תאורת הלד, בהמשך לכך, נחשבת לאחד מפתרונות התאורה הבטוחים ביותר, מה שמציע שקט נפשי גם בבתים בהם ילדים קטנים.

  תאורת לד לגינה במבצע

  יותר ויותר בעלי בתים פרטיים מבינים, שהגינה היא חלק בלתי נפרד מהבית וכפי שצריך להשקיע בבית, כך צריך להשקיע גם בגינה. חלק מהשקעה זו בגינה הוא נושא התאורה. זאת, משום שאין שום סיבה לא ליהנות ממנה גם לאחר השקיעה ובדיוק למטרה זו המציאו תאורת לד לגינה! כאן נסביר על היתרונות שלה וכיצד המוות המקצועי של סתיו לד יכולים לעזור לכם לבחור את התאורה האידיאלית לגינה שלכם.

  היתרונות של תאורת לד לגינה

  לתאורת לד יש באופן כללי יש הרבה מאוד יתרונות ומן הסתם, הם רלוונטיים גם כשמדובר על תאורה לגינה. ראשית, חשוב להתייחס למגוון הרחב של האפשרויות המוצעות למי שמעוניין בתאורת לד החל מסוגי נורות ועד לסוגים של גופי תאורה. בזכות מגוון זה תוכלו לבחור את מה שמתאים לגינה שלכם בלי להתפשר על הנראות של הגינה ועל האווירה הנוצרת בה בזכות התאורה.

  למה לבחור בתאורת לד לגינה?

  אחד היתרונות החשובים של תאורת הלד הוא העמידות שלה גם בתנאים קשים. למעשה, כאשר עורכים השוואה בין נורות לד לבין נורות להט או נורות ליבון, ניתן לראות באופן ברור שנורות הלד הינן עמידות ואמינות יותר. יתרון נוסף של נורות הלד בהשוואה לנורות אחרות הוא מידת ההתחממות של הנורה. יתרון זה בא לידי ביטוי בעיקר בימים חמים, בהם אנו יוצאים לגינה כדי להתאוורר ולהצטנן מעט וכאשר התאורה מתחממת ומחממת, היא פוגעת במידת ההנאה מהגינה דווקא בזמנים שבהם הכי הייתם רוצים להיות בה.

  עיצוב האווירה בגינה

  כפי שניתן להבין, תאורת לד לגינה היא דרך נפלאה ליצור את האווירה הרצויה לכם בדינה שלכם בזכות כל היתרונות המצוינים לעיל וגם בזכות אלו שלא. מה שבטוח הוא, שכדי שתוכלו ליצור את עיצוב התאורה הרצוי לגינה שלכם ולוודא שהוא אכן עונה על כל הצרכים שלכם, עליכם לבחור את אביזרי התאורה הדרושים מתוך המגוון הרחב הקיים ואנו, בסתיו לד, נשמח לתרום מהידע והניסיון שלנו כדי לעזור לכם להתאים את התאורה לגינה כמו מכסה לסיר או, אם תרצו - כמו נורה לבית נורה.

  לייעוץ עם מומחה

  השאירו פרטים

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים