לייעוץ עם מומחה

השאירו פרטים

  פסי צבירה

  שדרוג פעולת התאורה

  מכשור חשמלי הוא הרבה יותר מורכב ממה שאנשים נוטים לחשוב. כאשר אנחנו מדליקים את האור, יש מאות רכיבים קטנים שעובדים כדי שאנחנו נקבל נורה עובדת, וככל שהטכנולוגיה מתפתחת, יש יותר ויותר רכיבים שעוזרים לקבל אור חזק יותר, פולטים פחות חום, מחזיקים להרבה זמן וגם יוצרים חסכון גדול בחשמל ובהוצאות.

  אחד מהרכיבים הללו הוא רכיב שנקרא פס צבירה. פסי צבירה הם רכיבים חשמליים שנועדו לקבע מתח בנקודה מסוימת, לרוב בתחילתם של קווי הולכה. הפסים הללו יכולים להיות חיצוניים או פנימיים ולהיות מחוברים למקום מתח אחד, או אפילו יותר. המבנה של פסי הצבירה מאפשר לנתק קווים אשר מחוברים אליהם מבלי לפגוע בפעולתם.

  ליצירת קשר לחצו כאן >

  עלות שולית

  הנושא של פסי צבירה תאורה הוא גם כן חשוב מאוד, שכן הפסים יכולים לשדרג מאוד את הפעולה של מנורות מכל מיני סוגים ולהאריך את חייהם בצורה משמעותית, במקביל לייעול העבודה שלהם ולשמירה עליהם. כאשר מבררים בנושא פסי צבירה תאורה מחיר ועלויות רואים כי יש מגוון רחב של פסים בכל מיני צורות וצבעים, ובכל מקרה העלות היא שולית לאור התועלת.

  זקוקים לפתרונות תאורה איכותיים? סתיו לד בע"מ, המרכז הישראלי ללדים, היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייבוא, בשיווק, בהסבה ובמכירה של גופי תאורת לד מתקדמים. לסקירת כלל האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-7294-367

   

  לייעוץ עם מומחה

  השאירו פרטים

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים