מעוניינים להאיר את הבית והעסק? אנחנו כאן לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פנס לד

דומה כי אין צורך להכביר מילים על מנורות לדים, כמו גם על השימוש השכיח בתאורת לד בשלל בתים, מבנים ומוסדות בישראל כיום. מה שחשוב להדגיש הוא שגם במרחב החיצוני, השימוש בפתרונות מבוססי לד נפוץ במיוחד, והוא נמצא בכיוון אחד: כלפי מעלה. פנס לדים נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק ומגלם בתוכו מספר יתרונות ממשיים.

מהם פנסי לדים?

יש להדגיש כי המונח פנס לדים עשוי להתייחס למספר מוצרים עיקריים, כל אחד מהם בעל יתרונות משלו. ראשית, המדובר הוא על פנסי רחוב, אשר המטרה שלהם, כמובן, היא להאיר את הסביבה בתוכה הם ממוקמים. הסוג האחר של פנסים, חשוב לא פחות, הוא פנסי ראש, שמטרתם להאיר את האזור בו נמצא האדם, בין אם לצרכי עבודה ובין אם למטרות צעידה באזור חשוך במיוחד.

על כל פנים, עצם ההתבססות של פנס לדים על הסוג הפופולארי הזה של הנורות מגלם בתוכו יתרונות חשובים במיוחד.

המרכזי שבהם הוא ההיבט הכלכלי: תאורת לדים מחיר הוא כיום שווה לכל נפש, כאשר החיסכון הכלכלי שמאפשרות הנורות, בטווח הקצר והארוך ביותר, מסייע אף הוא מבחינה פיננסית. העמידות הגבוהה של הלד, פעולת החום הזניחה שלהם ורמת הבטיחות הגבוהה הופכים אף הם את הפתרון למומלץ במיוחד.

לרכוש פנס לד איכותי בחברת סתיו לד

חברת סתיו לד הוקמה בשנת 2010, על ידי אריה סתיו, ונחשבת כיום לאחת החברות הבולטות בישראל בשדה המשחק האמור.

אנשי החברה מעניקים ללקוחותיה ייעוץ מקיף בכל הנושאים הקשורים ומסייעים להם למצוא את פתרונות התאורה האידיאליים עבורם.

מגוון אינסופי של פתרונות תאורה

החברה מספקת מגוון אינסופי של פתרונות תאורה, רובם ככולם מבוססי לד:

בין השאר, מבוסס כאן על גופי תאורה, פס לדים, פרוז'קטור, ספוטים, תאורת לד במה ואירועים, וכמובן – גם פנס לדים.

מוצרי החברה הם באיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא כיום בתחום, כאשר המחירים שווים לכל נפש.

פנס לד

לצד השימושים הרבים והנרחבים בטכנולוגיית הלד בכלל ובנורות הלד בפרט, יש לפנסי הלד יתרונות ברורים בהשוואה לאפשרויות תאורה אחרות. טכנולוגיית הלד, שעברה גלגולים רבים במהלך ארבעת העשורים בהם היא פותחה, מצאה את דרכה לכל בית ולמעשה, גם לכל רחוב! זוהי הסיבה לכך שאנו, בסתיו לד, בחרנו להתמחות דווקא בה ולחשוף את תושבי ישראל למגוון הרחב של האפשרויות העומדות בפניהם החל מגוף תאורת לד ענק ועד פנס לד קטן.

למה כדאי לבחור פנס לד?

רשימת סוגי הפנסים המאירים בעזרת לד זהה לכל אפשרות תאורה אחרת. כלומר, כל סוג של פנס שתצטרכו, תוכלו למצוא גם בלד. החל מפנס יד או פנס ראש ועד לתאורת חירום. היות שטכנולוגיית הלד נחשבת לחסכונית ביותר בחשמל שיש כיום, יש לכך השפעה גם כאשר מדובר על פנסים. זאת, משום שהפנסים פועלים על סוללות, שלהן יש אורך חיים מסוים וככל שצריכת החשמל נמוכה יותר, כך ניתן להאריך גם את חיי הסוללה של הפנס.

אמינות ועמידות

אם תכננתם להשתמש בפנס לטיול בשטח, נורות לד הן המתאימות לכם ביותר! זאת, מפני שנורות הלד הן לא רק חסכוניות במיוחד, אלא הן גם נחשבות לעמידות ואמינות יותר. הכוונה היא לכך, שיש להן יכולת לעמוד בתנאים קשים יחסית כמו של ייצור, אריזה ושינוע וכשרואים איך הן מתחילות כחומרי גלם ומגיעות אל החנות בסופו של התהליך ניתן להבין, שהן בהחלט יכולות לעמוד בתנאי שטח קשים יחסית, בהשוואה לנורות אחרות.

אין חכם כבעל ניסיון

מי שכבר התנסה בשימוש בפנסי לד, או בפתרונות תאורה אחרים בטכנולוגיה זו יודע, שמדובר על נורות אמינות ובעלות משך חיים ארוך יחסית לנורות הלהט או הליבון לדוגמה. לכן אנו ממליצים בחום על בחירה במוצרי לד ולכן גם בחרנו להתמחות בהם. הצוות המקצועי של סתיו לד ישמח לתרום מהידע והניסיון המקצועי בתחום תאורת הלד ולעזור לכם לבחור פנס לד, שיתאים לצרכים שלכם באופן מדויק מתוך המגוון הרחב שאנו מחזיקים אצלנו ומציעים לקהל לקוחותינו.

מעוניינים להאיר את הבית והעסק? אנחנו כאן לעזור

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים