לייעוץ עם מומחה

השאירו פרטים

  לד פלורסנט

  להאיר למרחק

  נורות הפלורסנט ידועות ומוכרות לכולנו, וידוע כי הן חסכוניות ואיכותיות יותר מהנורות הרגילות. עם זאת, הפלורסנט חווה שדרוג משמעותי בשנים האחרונות, שכן כיום יש נורות לד פלורסנט מתקדמות שמעניקות יתרונות רבים בנושא התאורה. נורות הלד פלורסנט נדלקות בצורה מידית, בניגוד לנורות הפלורסנט הישנות, שהיו מהבהבות במשך כמה שניות לפני הפתיחה. שנית, הן מעניקות אור חזק יותר, לשטח גדול יותר, מבלי לפלוט חום. נושא פליטת החום הוא חשוב, שכן בישראל הקיץ הוא מעיק ורותח, וכל תוספת חום משפיעה רבות על האווירה בתוך הבית או המשרד.

  נורות פלורסנטים לד הן גם חסכוניות יותר, הן מחזיקות הרבה יותר זמן והן עמידות יותר מנורות רגילות. התקנתן היא פשוטה וכמעט שאין צורך בשום סוג של תחזוקה. אחד הדברים הכי חשובים במנורות פלורסנט לד הוא נושא העיצוב. אנשים לא תמיד חושבים שצורת המנורה צריכה להתאים למקום בו היא נמצאת. כיום, יש הרבה סוגים של סגנונות וצורות של גופי תאורת לד, שמעניקים מגוון עצום של אפשרויות. הצורה של המנורה יכולה לשדרג בצורה משמעותית את הנראות של החדר, וזה חשוב בכל מקום – בין אם מתקינים מנורות בבית, במשרד, בחנייה ואפילו ברחוב.

  ליצירת קשר לחצו כאן >

  פחות כסף וטרחה

  בבירור אחר פלורסנט לד מחיר ועלויות רואים שיש הרבה מאוד אפשרויות בכל הנוגע לסוג המנורה והגודל שלה. בסופו של דבר, כאשר משקללים את כל הנתונים והמידע, החיסכון הוא עצום לאורך זמן, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת טרחה ותחזוקה. מנורות לד השתלטו מזמן על הרבה מאוד מבנים ורחובות בישראל וכיום הם מהווים את הסטנדרט. חשוב להצטייד במנורות לד איכותיות ואף להתייעץ עם מומחים על מנת לדעת איזו מנורה לקנות והיכן להתקין אותה על מנת שתתן את האפקט האידיאלי.

  זקוקים לנורות לד שהן איכותיות וגם כאלו המוצעות במחירים נוחים? סתיו לד בע"מ, המרכז הישראלי ללדים, היא הכתובת המתאימה. החברה מתמחה בייבוא, בשיווק, בהסבה ובמכירה של גופי תאורת לד מתקדמים. לסקירת כלל האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-7294-367

   

  Processed with Focos

  לייעוץ עם מומחה

  השאירו פרטים

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים